אימון ניהולי

אימון ניהולי

מנהלים רבים שמגיעים לקליניקה שלי, שואלים אותי על האימון הניהולי – מהו בדיוק, ולמה צריך אותו. התשובה הראשונה והאינסטינקטיבית שלי היא שאימון ניהולי הוא הבונוס שלכם, הבונוס הטוב ביותר שתוכלו לקבל. ובאמת, זוהי התשובה הכנה והמדויקת ביותר. התשובה השנייה בדרך כלל מסבירה את הראשונה, והיא שאימון ניהולי מאפשר לכם כמנהלים להיות מודעים יותר לעצמכם ולסביבה הארגונית שלכם, להתמקד בעבודתכם הניהולית, להגדיר חזון אישי ומקצועי שיתרום גם לכם וגם לארגון שלכם, וליישם אותו בשטח. אז מדוע אימון ניהולי הוא בונוס, אתם שואלים? כיוון שאין דרך טובה מזו להצליח בתפקידכם, להניע את הצוות שלכם, לקדם את הארגון אל עבר הצלחה ולנסוק במהירות במעלה המערך הארגוני. רוצים לדעת עוד? בואו נבדוק יחד איך תוכלו להצליח בקריירה בתהליך אימון ניהולי מעמיק וממוקד.

מי צריך אימון ניהולי?

אם אתם מנהלים – זוטרים או בכירים – בארגונים עסקיים או אם אתם שואפים להיות מנהלים ועובדים לשם כך ללא לאות, כדאי שתחשבו על תהליך אימון ניהולי. אימון ניהולי הוא למעשה תהליך אישי ממוקד שהמתאמן, המנהל, עובר כדי לרכוש כלים מעשיים לניהול עצמי, לניהול צוותי ולניהול מחלקתי, ליישם אותם בעבודתו ובכך למצות את יכולותיו האישיות, המקצועיות והניהוליות. אימון ניהולי הוא תהליך חשוב וחיוני למנהלים ששואפים להיות טובים יותר בתפקידם, בהנעת הצוות שלהם ובתרומתם לארגון שמעסיק אותם.

אימון ניהולי עם מגע אישי

כדי שתצליחו בתהליך האימוני ותיישמו בעבודתכם את כל הכלים הניהוליים שרכשתם, חידדתם והעצמתם, אינכם יכולים להסתפק בעבודה עצמית מעל פני השטח. אתם צריכים גם לצלול פנימה אל נבכי הנפש ועומקי הרגש ולנהל דו־שיח מעמיק עם כל מה שלא נמצא בהישג ידה של אישיותכם המודעת. ואת זה לא תוכלו למצוא בתהליך האימון הקלסי־הדידקטי. האימון הקלסי־דידקטי דוגל בשיח ישיר עם עולמו המודע של המתאמן ומישיר מבט על מצבו בהווה כדי לתקן את כל מה שדורש תיקון, לשפר את כל מה שדורש שיפור, ולהפוך את המצוי לרצוי. לעומת זאת אימון ניהולי־אישי משלב מגע אישי בתהליך המעשי וחותר להבנת המהות הפנימית של המתאמן במטרה לשנות את עולמו מן היסוד ולהתוות לו את הדרך להצלחה בכל תחום מתחומי החיים. האימון הניהולי־אישי הוא האמצעי הטוב ביותר לניהול מוצלח, איכותי ומועיל. כי רק בהבנת מהותכם הפנימית תוכלו להבין את מהותכם התפקודית והניהולית, ורק תהליך אישי מעמיק יוכל להשפיע על יכולותיכם האישיות והניהוליות, להשביח אותן ולתרום להן. 

מה קורה בתהליך האימון הניהולי?

תהליך האימון הניהולי מזמין אתכם, המנהלים־המתאמנים, להתבונן בעצמכם מנקודת מבט אחרת, שונה במקצת. אם עד היום הערכתם את היכולות הניהוליות שלכם בכלים מקצועיים, אני מזמינה אתכם לנסות ולהעריך את עצמכם ואת היכולות הניהוליות שלכם בכלים אישיים. וכדי לעשות את זה אתם צריכים להיכנס פנימה, עמוק אל תוך עצמכם, להתבונן בכל מה שמעכב אתכם, מחבל בהצלחתכם האישית ומונע מכם להתקדם ולקדם את חייכם; לשוחח עם כל החסמים שלכם, להבין את מקורם, לשחרר אותם ולפנות מקום לדברים אחרים טובים ומועילים בהרבה. כשאנחנו מפנים מקום בתוכנו, אנחנו יוצרים מרחבים חדשים שעוזרים לנו לבנות את עצמנו מחדש. אנחנו פנויים לממש את יכולותינו וחופשיים להגשים את חלומותינו ולכבוש את כל היעדים שהצבנו לעצמנו, ובכלל זה – את כל היעדים הניהוליים שלנו. 

להיות מנהלים טובים יותר

לאמיתו של דבר, להיות מנהלים טובים יותר זה להיות אנשים טובים יותר, ולהיות אנשים טובים יותר זה להיות מודעים. מודעים לעצמכם, לזולתכם, לסביבתכם ולהשפעתכם על כל אלה. כמנהלים מודעים תוכלו למצות את מלוא יכולותיכם, מיומנויותיכם וכישוריכם לטובת הצוות שלכם והארגון שמעסיק אתכם, לטובת הקריירה שלכם ולטובתכם האישית. רוצים להיות מנהלים מודעים וטובים יותר? אני מזמינה אתכם לצאת יחד איתי למסע ייחודי, מרתק ויוצא דופן שייקח אתכם פנימה אל עולמכם האישי, יכיר לכם את עצמכם, יעצים אתכם ויוביל אתכם אל ההצלחה הניהולית המיוחלת והסיפוק האישי.

אימון ניהולי כדרך חיים

הכלים שתלמדו בתהליך האימוני יישארו איתכם תמיד וילוו את הקריירה שלכם לאורך כל הדרך. רוצים למצוא את העוצמה הגלומה בכם, ליישם אותה בעבודתכם הניהולית ולהתקדם יחד איתה? דברו איתי והתכוננו לפגוש שוב את עצמכם בדרך להצלחה ניהולית מדהימה. 

  

 

עשו את הצעד הראשון לשינוי בחיים שלכם
השאירו פרטים ואחזור בהקדם

תוכן עניינים

תפריט נגישות

שחרור מהיר מטראומה וחרדה

עוברים על כולנו ימים רווים בעומס רגשי, חרדות, פחדים וטראומה.

לא משנה מה הקושי שאתם חווים – אני כאן כדי לעזור לכם לשחרר את העומס הרגשי

השאירו פרטים בטופס ואחזור בהקדם