המלצות

אוסף של מילים חמות ממטופלים שיצרו שינוי בחיים שלהם. 

היי 

תודה על הכל!!! 

הילדה שלנו ממש מאושרת אחרי השיחות איתך .. 

אני רואה שיפור מהמם החל מהשיחה הראשונה🤟🏻 

כיף גדול שבחרנו בך! 💓

(א.א)

מוניקה המתוקה אני כבר הולכת לבד בלי עזרה והחרדה יותר טוב אין עלייך מזל שמצאתי אותך תודה ושבת שלום.

(ל.ק)

את מקסימה ומעניקה אנרגיות טובות ממקום כל כך נקי 

תודה לך אני לא שוכחת 

עולה את המדרגה הרבה בזכות פועלך

(ש.ב)

תודה נשמה יש לי הרגשה טובה בלב כי אני רואה את העיניים שלה שמחות🙏🙏🙏

(א.כ)

היי בוקר אור 🤍 אני מרגישה ממש טוב, מן תחושת הקלה ורווחה, הרבה שלווה ושקט מחשבתי ואנרגיות לעשייה:) זה מרגיש מדהים ואני ממש מקווה שהתחושות האלה ילוו אותי לאורך זמן 🥰 תודה רבה לך! 🙏🏻❤️

(ע בש)

בוקר נפלא
קודם כל אני מאמינה שאת קוסמת🥰
ובאמת ניקית אותי אתמול
ובלילה אחרי מקלחת פתאום נזכרתי שלא הרגשתי כאבים בחזה ונפלתי למיטה וישנתי לילה שלם בלי לקום באמצע🤗
תודה קוסמת פרטית שלי 😘 

(ק.ד)

הגעתי למוניקה ללא המלצה. פשוט קראתי עליה בגוגל. משהו במבט ובצורה שבה האתר שלה נראה, הרגיש לי נכון.
ואז בשיחתנו הטלפונית, הקול וההקשבה ממש הרגיעו אותי עוד לפני שהתחלנו טיפול.
מהתחלה מוניקה הבטיחה לי שהיא תצליח לשנות לי דפוס חשיבה קטן אך מעיק. כזה שיושב מאחורי הראש וללא הסבר הגיוני, מחבל באושר שלי.
הייתי סקפטית, הבעתי את הספק שיש בי אבל משהו בה גרם לי לרצות לתת צ'אנס אמיתי ולהתמסר לתהליך.
וזה כנראה אחד המהלכים החכמים שעשיתי בחיי.
יש במוניקה יכולת הקשבה והבנה שממש חודרים אותך. יש בה אכפתיות כנה למטופל שלה ואף פעם אין תחושה שתכף הפגישה מסתיימת אז צריך לסיים.
מעבר לכך, מוניקה שם כל הזמן. גם אם רגע קשה ואין פגישה, יש עם מי לדבר. יש מי שבאמת הכי כנה, רוצה לדעת שאתה בסדר.
ובמבחן התוצאה, היא גם ממש יודעת מה היא אומרת.
והכי כייף, שיש פה עזרה פרקטית ומהירה.
אין חפירות.

תודה לך מוניקה שהגעת לחיי והלוואי שכשאהיה גדולה, אהיה מוניקה 😉🙏🏻❤️

(י.ב.ו)

היי מוניקה המהממת. אני אחרי שיעור מיינדפוליוגה של הכוהנת הגדולה בתל אביב וסביבותיה. במשך שעתיים מתוך 4 שעות כולם היו עסוקים במה להגיד ולספר על התחושות שלהם ועל הכעסים והתסכולים ואני, במרכז החדר לא מוציא מילה וחושב עלייך!!! חושב על הכוחות האצורים בך וכל דברי ההבל מסביבי לא מדברים אליי. גם ה"כוהנת" של תל אביב, חשבתי לעצמי לא יודעת מאיפה באתי ומי הפכה אותי מלכלוכית לסינדרלה, ממש כמו באגדות. רציתי לעזוב באמצע לומר תודה לציין כי עברתי אצלך, בוגר סיירת הרשקוביץ, את ההסמכה הכי חשובה, איך להיות בהוויה כל הזמן, איך לחיות ולקום כל יום בבוקר עם שיר קטן בלב, בכל מצב. אז כנראה שממך רכשתי את התובנות שעולות לאין שיעור על תובנות המיינדפולנס, כי למעשה כל מה שכולם רוצים להיות זה אני כי אני מזמן שם. חשבתי מה היית אומרת והחלטתי להשאר רק לחלק של היוגה, התנועות והנשימות כי את כל השאר כבר הפנמתי. מה שחבריי לחוג עורגים לו אני כבר מכיר בזכותך ובאמצעותך, אז חשוב לי שוב, להכיר בזכות הגדולה שנפלה בחלקי ללמוד ממך את משמעות החיים וליהנות מכל רגע בתהליך. ב❤🧡💛💚

(ר.ב)

 

רציתי לשתף אותך קצת בתהליך שעברתי איתך ..האומנם קורנה שיחת וידאו /זום הגעתי אלייך שהייתי הכי למטה שיש !
בוכה , מתוסכלת סוג של דיכאון סמוי . אבל חרדה ממה יביא איתו המחר .
ואז סתם פשפשתי בגוגל לחפש מטפל/ת כדי לדעת להתמודד .
פחדתי להתחתן , פחדתי להכנס להריון מהחרדה ממה יקרה ושהחרדות לא יגברו בהריון .
והיום אני אחרי חתונה , בהריון חודש חמישי .
שזה פלא הבריאה בתחילת הטיפול חשבתי שזה סתם שזה לא יעזור ושזה ישאר איתי לנצח .
אבל את עזרת לי לדעת להתמודד הורדתי את הציפרלקס בהריון .
ואני לא אגיד שאין לי בכלל חרדות אבל יש שיפור משמעותי ואני יןדעת להתמןדד איתם .
יודעת לעבוד על עצמי שזה רגעי ושזה עובר.
תודה שנכנסת לי לחיים בתקופה שהכי הייתי צריכה אותך תודה שהיית איתי ושבכיתי לך גם בשעות הקטנות של הלילה .
תודה שאת קיימת ואני יודעת שתמיד שאצטרך את כאן .. עבורי , תמיד!
שזה כלל לא מובן מאליו .

(א.א)

היי מוניקה היקרה. קצרה היריעה מלתאר את השינוי המשמעותי שחוללת בחיי.

 בדרך שלך בקסם שבך,  בעזרת היכולות הנדירות שטמונות בך, הצלחת להוביל אותי, עקב בצד אגודל, למקום הבטוח בו אני נמצא היום, ברמה הנפשית וברמה הרגשית. גרמת לי לאהוב את החיים לאהוב את הבריות, את המשפחה שלי את הסובבים אותי. אפילו את הלקוחות שלי. הפכת אותי לאיש "הזה" שכל כך רציתי להיות. איתן, חזק, יציב מדויק מאד.

הפקדת בידיי "ארגז כלים"  שמשמש אותי בכל תחומי החיים, הן האישיים והן המקצועיים. כזה שאין לו באמת מחיר. לימדת אותי שאת החיים עושים עם הפנים קדימה ומבינים אותם עם הפנים אחורה. את לא יכולה להבין איזה בר מזל אני חש משאני מביט אחורה ונזכר כיצד הצטלבו דרכנו אל הטיפול שהציל את חיי, באמצעותך ממש כך.

מה הייתי עושה בלעדייך, אני מודה בתפילותיי לבורא עולם על שזימן לי אותך בזמן המתאים בעיתוי המופתי. בחסד עליון שאצור בך לקחת את ידי והובלת אותי למקום מאושר שליו ובטוח ואם לצטט את התחושה שמלווה אותי מדי יום מדי שעה מידי דקה ומן המקרא הייתי אומר כי אנוכי כעץ שתול על מים ועל יובל, אשלח שורשיי  ולא אראה כי יבוא חום  על מים  והייתי רענן ובשנת בצורת לא אדאג   ולא אמוש מעשות פרי. תודה לך באהבה והערכה עצומה.

( ר.ב)

״המאמנת!!
ממליצה מניסיון❣️
וזאת הזדמנות להגיד תודה ענקית על הכוונה ממוקדת למטרה נשגבת ❣️
אוהבת מאוד ❤️
תודה 🙏🏻״

(ת.ל)

״מעריך את העשייה שלך ואת הדרך שעשית איתי, הצלת אותי מתהום ענקית. איתך למדתי לראות את האור, תודה ענקית.״

(מ.ד)

״ את מוניקה היקרה, אישה עוצמתית, אופטימית , מלאת נתינה, ויכולת הכלה והקשבה אינסופית, הכרתי אמנם בנסיבות פחות נעימות- היא ליוותה אותי במשך תקופה ארוכה, והלכה איתי יד ביד כאשר הייתי שבר כלי, לאחר ובעקבות הטראומה שחוויתי.
אך בזכותה (ובזכותי- כמו שחשוב לה תמיד להדגיש) הגעתי למקום הבטוח והמואר, בו אני נמצאת היום ♡
מקום עם אמונה חזקה בעצמי, וביכולתי ליצור את מציאות חיי הרצויה, אמונה שהכל אפשרי, מוטיבציה לממש את עצמי ואת שאיפותי ומאווי, וגם- לתת מעצמי ליקיריי ואהוביי, ולכל מי שרק אוכל.
מוניקה היא קואצ'רית- מאמנת אישית, בהגדרה, אך מעבר לכותרת זו, היא פשוט אדם יוצא דופן שאני מעריכה ואוהבת מאד. תודה לך מוניקה על היותך! ״
(ע)
נהנתי מהלימודים מאוד,מכל דקה וכל שניה.
היית שם בשבילי כל רגע נתון כמו פיה עם השרביט הקסם. את אישה שכובשת ברוך והנוחות שלך, בחיוך והחיבוק שלך גם כשלא מחבקת באמת. הידע ובחוכמה שלך מרשימים ביותר ותענוג גדול להיות התלמידה שלך כי את המורה הכי נפלאה.
הוקרת תודה על הידע הרחב שרכשתי ממך, על הסבלנות, על האור והאהבה שיש בתוכך.
❤️🙌🏻
(נ.י)

מוניקה יקרה

נפגשנו בערך לפני כשנתיים….

סיפרתי לך המצב הקשה שאירע במשפחה שלי וביקשתי לעזור לי.

באותו יום ביקשתי ממך, מכול ליבי,לעזור לשיני המצב….

הבטחת לי שתטפלי בזה עד להשגת התוצאה הרצויה.

האמנתי לך וכך זה קרה.

לווית את האדם היקר לי בממחיות ברוגע והבנה בלתי נתפסים.

ההבטחה שלך התממשה💥.

אין לי מילים להודות לך מוניקה 

יקרה , על שהחזרת לי  תיקוה וחיוך על הפנים.

נדוח לך על המסלול ההידקמות לטבה!

אוהבת אותך ומוקירה לך.

(א.ב.)

"מוניקה, את זוכרת את המילים הראשונות הברורות אודותייך? "שקולה, אחראית, נבונה והכי חשוב אמא אדמה!" הדרך לא הייתה פשוטה לי, ועודנה מורכבת, אך הכרחית, ולכל אורכה היית עבורי אימהית מאוד, מכילה, לא שיפוטית, מקבלת, עוטפת ודוחפת כשצריך. והיה צריך!! הדהמת אותי, כבר בתחילה, בטביעת-העין המדויקת שלך.ידעת לנסח במדויק את שאני הרגשתי וחוויתי. האמנת בי לכל אורך-הדרך וגרמת לי לרצות לעשות, ולהוכיח שאני יכולה, והיום אני מסוגלת לומר בגאון, שאני יכולה!!! אני מודעת לשינוי שחל בהלך הרוח שלי, דרך המחשבה, ובעיקר, התפיסה העצמית שלי, ולך יש חלק נכבד בכך. תודה רבה לך יקירה, יש לך פינה חמה ויקרה בליבי." (נ)

"…בתחילה חשתי מהוססת…אולם בהמשך נשאבתי והתמסרתי…הסיבה העיקרית ל"התמסרות" הייתה שחוויתי מצידך כמאמנת רגישות, אכפתיות, עדינות, קבלה ועניין אמיתי. בד בבד הובלת את האימון ברצינות, שיטתיות ובצורה ממוקדת והייתה לי תחושה שניתן לסמוך עלייך ועל המקצועיות שלך. גם כש"התמקחתי" איתך כשייחסת לי תכנים חיוביים. הכלת את הקושי שלי כשהיה לי קשה לראות ולקבל זאת ושיקפת לי בסובלנות אין קץ וברגישות בכלים מקצועיים את התובנות שלך. מוניקה, את באה ממקום של אהבה, מקום אמיתי של רצון להעניק, העדינות, החום והרוך שאת מקרינה בד בבד עם הנחישות והאופטימיות מחלחלים ומזינים את התהליך ובכך מסייעים לצמיחה ולהעצמה." (א.)

"מוניקה, חווית האימון איתך הייתה עבורי חוויה לחיים…הרגישות שהינך מפגינה גורמת למתאמן, על כורחו ומרצונו המאוד חופשי, לפתוח את דפי חייו אשר לעולם לא העלה בדעתו לפתחם. גישתך ויחסך המאוד אנושי הינו סימן היכר ותכונה מאפיינת… באמצעותך הכרתי את עצמי יותר, הערכתי את עצמי יותר… תמיד סברתי כי אני ראשון בכל עד שהתאמנתי במחיצתך…ואז נודע לי לראשונה…כי לא רלוונטי וגם לא נחוץ כל כך להיות ראשון…אלא מה שחשוב הינו אנוכי עצמי אני…מה אני מרגיש…האם אני מאושר מספיק…ובכך הרגשתי כי עברתי הליך של היוולדות מחדש…חוויית האימון איתך משמעותה בשבילי חוויית חיים…לכן אני מודה לך על החיים החדשים שהענקת לי…באמת תודה מקרב לך" (א.)

"…את ממש מאמנת ברמה שוחה בחומר ובשיטה אך מעל לכול את נשמה שכיף להיות במחיצתה אני אזכור אותך תמיד כאדם מקסים ומיוחד ואם יורשה אשאר ידיד… תודה רבה למוניקה על ידע, חום והשבחה…" (א.)

"מוניקה, הפתעת אותי – כיצד על ידי הקשבה ומיפוי הצלחת (ללא כל טריק או שטיק פסיכולוגי) לאמוד אותי כאדם, ליצור רשימה ארוכה וקולעת לגבי טיב ההתנהלות שלי בעולם. מאותה נקודה ואילך נשביתי…בך וביכולות שלך. השכלתי ולמדתי ממך רבות…אבל יותר מהכל עזרת לי להבין ולהכיר את עצמי טוב יותר כאדם. הסובלנות, הסבלנות והאכפתיות שלך גרמו ל להתחבר בצורה רגשית לתהליך. אני יודעת שלא הייתי "קלה", אני יודעת שניתן היה להרגיש את ההסתייגויות שלי כלפי השיטה, אבל כלל ההתמדה והאמונה שלך בתהליך עצמו שינו את הגישה שלי. כיום אני די עצובה שהתהליך הזה עומד בפני סיום, לא בגלל שהשארת קצוות פתוחים ולא בגלל שנשאר מה לגלות על עצמי אלא כי סיום תהליך מסמן פרידה ממך. אז תודה לך על הכל. על האמהות והדאגה, הסבלנות, התובנה, ההתמדה והחום והאהבה שנתת במהלך כל הזמן הזה. תרמת לי רבות..לא יכולתי לבקש מאמנת טובה ומסורה ממך. הניסיון, הידע והאמונה שלך יכולים לקחת את המתאמן למחוזות אליהם הוא חפץ להגיע וזו הגדולה שלך והייחוד שלך – כאדם וכקואוצ'רית." (מ)

"….אז מה לקחתי מן האימון…אז קודם כל וראשית דבר זה עניין הפתיחות והביטחון… באווירה שיצרת במהלך שיחת הפתיחה, ההיכרות, הערכים ושער החזון שהגדרנו באמצעותך. …נוכחתי שאת גזרת בדיוק…רב לגבי תוך שימוש במיומנותך, ניסיונך והגישה האמפאתית ונתת תחושה כי בכל אדם משאבים אצורים כאשר לגבי חלקם אין לו תמיד מודעות, עד אשר מישהו משקף לו אותם". (י)

"מצאתי בך מאמנת מקצועית, מעמיקה, יסודית, קשובה ונחושה, נוכחת ב – 100%, בעלת רצון עז לעזור וכל זאת עם המון רוגע ויכולת מדהימה לקבל כל אחד כמו שהוא. …באמצעות שאלות מכוונות הובלת אותי להגיע לתובנות שהאירו את צרכיי ודרכי פעולתי. פריצת הדרך מבחינתי הייתה בשלב הבהרת החסמים המנהלים את חיי ובעיקר בבחירותיי התעסוקתיות ובכך לשמש ככלי לבחינת בחירותיי בעתיד. …מכל מפגש יצאתי מחוזקת. נתת לי הרגשה נינוחה להיפתח בפנייך. הובלת אותי בדרכך לראות את הטוב והחזק שבי. נטעת בי את הביטחון שהבחירה מתאימה לי. אני מודה לך על כל שהענקת לי, שהפגנת אמפטיה, אהבה וסבלנות אין סופיים מה שתרם לחוויית אימון משמעותית עבורי" (ר)

"הדאגה שלך להדגיש את הצדדים הטובים שבי ולסייע לי להעצים אותם, תוך דגש על התגברות על חסמים קיימים שהכו בי שורש בן שנים, חסמים אלה מנעו ממני לבצע מהלכים ושינויים בחיי, סייעת לי להתגבר עליהם באמצעות כלים שהיו קיימים בי ומתוך יכולות אישיות, כך שלמעשה ההתפתחות היא עצמית ובהכוונה שלך. אני עדיין לומד להקשיב ומנסה לשמור על חיוך בזמן שיחה, כפי שאת עשה את זאת והאמת הדברים מסתדרים טוב יותר בחיים ובכלל. מוניקה המון בזכותך. הצגת בפניי את האני האמיתי…למדתי איתך לחזק את האמונה בעצמי ולשפר את עצמי לטובת עתיד טוב יותר." (ז.)

"…לאורך כל המפגשים המשכת לנתב לשכנע ולשקף לי את עצמי ואני חייב להגיד שהצלחת במקצועיות רבה לשכנע אותי ולהוביל אותי אל הדברים הנכונים לי. לכל אורך התהליך האימוני, תמיד היית קשובה, תמיד היה לך אכפת, תמיד הקדשת מזמנך וממרצך כמה שצריך, ללא תנאים, תמיד ברצון גדול…היה אכפת לך שיהיה לי טוב, שאצליח במה שאני עושה. …לסיכום, אני רוצה להגיד לך תודה ענקית על חוויה אמיתית, או יותר נכון על מסע מהנה ומלמד שעברתי איתך ביחד" (מ.)

"נפלה בידי זכות ענקית להיות המתאמנת שלך. מן הרגע הראשון שנפגשנו מייד הרגשתי "בבית", מאד בטוחה ומוגנת. לאחר כל מפגש ומפגש יצאתי בהרגשה של התעלות הנפש, הרגשה של ריחוף והעצמה. לא יכולתי לבקש לעצמי מאמנת מתאימה יותר ממך, מסורה, בעלת תובנות, יכולת הקשבה, סבלנות, בעלת פנים מאירות, טון דיבור שקט אבל בטוח, עדינה, חמה ואוהבת. גם כאשר עסקנו בשאלות ותהיות של האימון מן הפן של מאמנת , הסברת כל דבר בבהירות מרגיעה, ולפתע כל דבר נראה כל כך פשוט וברור. ברצוני להודות לך על הזמן שהקדשת לי ופתחת בפניי את ביתך. על התהליך הנפלא שחוויתי בעזרתך, אותו הובלת במקצועיות רבה, בו אפשרת לי להכיר בדברים הנפלאים בחיי, את ההישגים המרשימים שלי, את היכולות האדירות שיש לי, להיות מודעת לחסמים, ולהבין מהם הערכים החשובים שלפיהם אני חיה ופועלת. המפגשים עימך היו אחת החוויות החזקות והמשפיעות ביותר שהיו לי בחיי." (א.ל.ר) "החכמה, המקצועיות, הביטחון, האהבה, האנושיות, כושר הניתוח וקבלת הפנים החמה, כל אלה יחד סללו את הדרך וליטשו את המהמורות אל עבר מגרש האימון. הענקת לי בדרכך הנינוחה והייחודית ידע ותובנות, כלים, ביטחון…ויותר מכך, רצון ושמחה להגיע למפגשי האימון". (ש.)

"חווית האימון היוותה עבורי סוג של חופש מהחיים…שמתי לב כי בכל פעם שהייה אימון אז שעה לפני כל מפגש, שבדרך כלל בליתי בנהיגה בדרך למפגש, מצב הרוח שלי היה משתפר…ההרגשה הייתה שאני הולכת לעבור חווי כיפית…סוג של חופש…האווירה הכללית באימון הייתה נעימה ונתנה לי הרגשה שאני בסביבה בטוחה והרמונית. בנוסף לכך, השאלות שעלו על ידי המאמנת גרמו לי לחשוב על עצמי יותר ולסרטט בביטחון את המשך הדרך. ברמה המקצועית – חווית האימון סייעה בידי להבחין בתחנות המשמעותיות יותר והפחות משמעותיות בתהליך האימון. חווית האימון הייתה מעניינת וכיפית בזכות הנעימות של המאמנת מוניקה ויכולת ההקשבה, ההכלה שלה את המתאמנים והתמיכה, ועל כך אני מודה לה מאוד" (א.)

"האימון היה עבורי מאוד משמעותי. עזר לי לסדר בצורה מובנת את היכולות שלי. האימון נתן לי מוטיבציה ואמונה ביכולות שלי, בידיעה ש"אין דבר העומד בפני הרצון", בקיצור, נתן לי ביטחון. היכולת שלך להכיר אותי (כמובן על פי הסיפורים) נגעה בתוכי ואכן הייתה מדויקת וחידדה אצלי הרבה דברים (בקשר לחסמים, צרכים וקשרים). יש לך סבלנות רבה להסביר וזה גרם להרגשה טובה ונינוחה. תודה על ההקשבה, התובנות וההבנה וההכלה. אני מקווה שאותו נר שנדלק של מוטיבציה וביטחון עצמי ימשיך" (ה.)

"כל אימון חיכיתי מחדש בקוצר רוח לאימון הבא, במפגשים היה הכל מכל כל. הקשבה אהבה הבנה הכלה רכות נתינה אחווה חוכמה וכל זה שלך ובך מוניקה. מהעולם הפנימי שלך זכיתי להתחבר לעולם שלי בתוכי ומשם חוויתי את האימונים. לא היה פעם שלא אצא מהמפגש מלאת חוויות אישיות פנימיות עמוקות ומרגשות. כל מפגש למדתי משהו חדש על עצמי בזכות ההנחיה הטובה שלך. למדתי להעריך את עצמי לקבל את עצמי להתחבר לערכיות שבי דרכך, דרך מה ששידרת לי בעיניים המיוחדות שלך, העיניים העוצמתיות שחדרו לתוכי ושידרו לי אמת, הכל אמת כל מה שאני וכל מה שבתוכי זה אמת, למדתי להכיל את עצמי. התוצאות הן – שהתבהרו לי נקודות רבות בתוך עצמי והתבהרו לי החסמים והתבהר לי שבשביל להצליח עליי לעשות. מודה לך מהלב ומהנשמה על כל החוויה הרגשית העוצמתית שחווינו יחד" (ר.)

"מוניקה יקרה כשראיתי אותך בפעם הראשונה ולחשת ואמרת שאת מדברת בשקט- זה היה לי מוזר, איך נשמע אותך? 🙂 נראית לי כל כך שקטה וביישנית שלא הבנתי איך תאמני אותנו.. אבל אמרתי לעצמי: נחכה ונראה. ואכן הוכחת שאת לא רק מאמנת קשובה להדהים הזוכרת כל פרט (אפילו פרטים ששכחתי שציינתי בפנייך…), אלא גם כזאת שיודעת להתעקש ולהרים את קולה מעט כשמנסה להדגיש משהו או לא לתת לנו להתחמק… למדתי ממך המון ואני מקווה שנוכל להשאר בקשר, שאוכל להמשיך ולהתייעץ איתך, שנראה את חזוני אט אט נרקם לו… אני מרגישה שתהליך האימון הקצר שעברנו יחדיו הדגיש לי מאוד את דפוסי הפעולה שלי ואת המשאבים האסטרטגיים שלי. מוניקה, אני רוצה להודות לך על התקופה בה אימנת אותי. את זרעת בי בטחון גדול יותר והדגשת בפני את המשאבים שלא ממש הכרתי שיש לי. את אדם חם, אמפטי וקשוב מחד אך יודעת להיות קשוחה, קונקרטית ולהציב גבולות מאידך. אני אתגעגע לישיבה איתך כשבחוץ יורד גשם …. ציפיתי לפגישות הללו ולכן גם לא הפריע לי לנסוע דרך ארוכה כל כך מת"א עד לבית הקפה בכל פעם." (ל.)

"…הגעתי למוניקה , המאמנת האישית שלי.שמחתי לגלות מאמנת טובת לב ,נאמנה, בעלת יכולת הקשבה וניתוח גבוהות מאוד ,חכמה, אמפאתית ולבבית ,מוניקה מאוד מקצועית בעבודתה ואני מברכת על האימון שזכיתי לעבור לצידה . במפגש האמוני הראשון חשפתי בפני מוניקה את הצורך המיידי הראשוני שלי… השגתי כבר תוך כדי התהליך את התוצאה המתבקשת! מול חסמיי שעלו הציבה המאמנת שלי את ערכיי כמו כן אל מול חולשותיי הדגישה היא את החזקות. אני זכיתי לתהליך מעצים , מלמד, מפכח , ועתיר ערך ומשמעות בו טובתי לנגד עייני המאמנת ולראשונה בחיי גם לנגד עייני!!!. את סיום האימון סגר משוב מלא תקווה וממוקד ששיקף את כל התהליך שעברתי וכעת אני יודעת לענות על 3 השאלות איתן מתמודד האימון: אני יודעת: מי אני, מה אני רוצה להשיג, ומה אני מתכוונת לעשות לשם כך! המקצועיות וההקשבה הפעילה, האישיות של המאמנת שלי , השימוש במתודולוגיה לצד "קשר המאמן מתאמן" יצרו את המתבקש והובילו את האימון שלי למיקוד ולתוצאה המיוחלת! ובנימה אישית: אני מודה לך מוניקה על הזמן והנתינה , על המקצועיות האדירה ועל כי פתחת את חדרי לבך לקבלתי והכלתי עם כל המשתמע מכך. אני מודה לך ששימשת מודל אישי הן כאשת מקצוע מעולה שהינך והן כאדם שערכיו לא יסולאו בפז!!!" (ש)

"בפגישה הראשונה איתך, עם הקול החלש, הרך והאימהי חשבתי לעצמי…הייתי סקפטי…ואז…גיליתי חדות, ישירות, יכולת ניתוח והקשבה. ראיתי אותך מעמידה מולי עשרות מראות קטנות וגדולות מעמתת אותי עם עצמי. קיבלת בחור שדי סגור על עצמו, ללא מטרה אימונית וללא חשק…והצלחת ליצור אצלי הערכה אלייך, הקשבה ורצון להגיע כל ראשון בבוקר. אז תודה…תודה על המסירות, שלא נגמרת…תודה על המראה הגדולה שהצבת מולי ותודה על החיבוק בסיום כל מפגש" (ג.)

"…כשהזכרתי בפנייך שאני רוצה…לא אפשרת ל"אי" הקטן ביותר להיכנס למשוואה. הזכרת לי מה אני מאמינה בתוך תוכי: שאין אי אפשר, אין "אי" כזה. גם לא הכנסת אותי לפרופורציות כי אין צורך בגבולות אם אני מעמידה לעצמי יעדים. שכן התוצאות של מימוש היעדים הן הגבול הבא אותו יש לפרוץ. אני מודה לך על האימון שלך בי ועל מילותייך הטובות בעניין זה בכלל. שמחת אותי מאוד. הרשי לי להכניסך לרשימת החברות הטובות שלי. אלו שאני אוהבת להימצא עמן. הנבחרת." (ע.ס.ט)

"מוניקה היקרה . נעימה, נבונה, עם יכולת ניתוח וראייה מעמיקה לנבכי נשמתו של אדם, משרה אוירה רגועה, ומיטיבה להוביל את התהליך באסרטיביות אין קץ. ההתייחסות החיובית, יצרה בי אמון מידי ואפשרה פתיחות וגילוי לב: דהיינו לחשוף אירועים קשים בכנות וללא כחל וסרק. בכל אימון הופתעתי מיכולת ניתוח והסקת המסקנות שלך, והכישרון "לתרגם" אינפורמציה משיחת ההכרות: לערכים, דפוסי פעולה,משאבים וכ'ו. פקחת את עיני והבנתי שחלק גדול מהיום שלי, שבו אני פועל, יוצר תורם למשפחה ולאחרים אינם דברים של מה בכך, למרות שלי זה נראה טבעי ולחם חוק. אלה הם המשאבים שהובילו,מובילים ויובילו אותי לחיים שלמים ומאושרים. תודה על תחושת ההתייחסות והחשיבות שהענקת בכל מפגש. ברור לי שגישה זו נובעת לא רק ממקצועיות אלא מאישיות שיעודה להעניק ולתרום. תודה על רגעי הקסם." (ז.ל)

"…היה משמעותי, היה מלמד, היה במקום והיה מקדם. אני מבין כיום הרבה יותר טוב כיצד פועלת המכונה הזו הנקראת על שמי. כייף לי, טוב לי, בא לי לבכות מאושר. למה אני שואל את עצמי? מכיוון שעסקנו גם במשאבים, בתוצאות, במקום בו אני המתאמן נמצא כיום ולאן אני רוצה להגיע… כל אלה הציפו ומציפים בי הרבה נקודות אור וכוח. ברור לי היעד שלי, ברורים לי משאביי וחסמיי ויאללה לעבודה. אני רוצה להודות לך על ההשקעה, האמונה והקשב." (ר.)

"מוניקה, היה לי העונג ללמוד ממך…כיצד בעדינות, בתבונה ובשיא הרגישות מובילים אדם לעבר חזונו, המתחיל להתבהר מפגישה לפגישה. כיצד יושבים…ומצליחים למקד, והתמקד, לרכז כוחות ומשאבים ולהיות שם בשביל האחר. כיצד עושים "שיעורי בית" רבים, משקיעים זמן ומחשבה רבים ומביאים למתאמן נקודות מבט, תובנות, ערכים ובעצם את חייו כתובים על דף, בצורה הכי פשטנית שאפשר, וכל זה מתוך מילותיו שלו. אני מודה לך על הזמן שהקדשת לי, על ברק ההבנה בעינייך, על חוכמתך, ניסיונך ורצונך הטוב.. תודה גדולה וחיבוק עוד יותר גדול" (ע.)

"…בפגישתנו הרביעית מסרת לי את "סיכום מפגש אימון שלישי" ופשוט הדהמת אותי ביכולת שלך לקבל כל-כך הרבה תובנות נכונות על סמך כל כך מעט חומר גלם ומכאן לא הפסקת להפתיע אותי מחדש בכל מפגש שבו קיבלתי תובנות לגבי עצמו וכלים חדשים שעזרו לי מאוד. זו הייתה חוויה מרתקת עבורי ויצאתי עם תוצאה ברורה ומוחשית. תודה רבה" (א.)

"אחרי המפגש הראשון הייתי בטוחה שהחיבור בינינו לא יצליח, אך החלטתי שצריך לתת הזדמנות. המפגש השני והשלישי היה זהה בקו המחשבה שלי, ואז התחלת לדבר ולאחר שניתחת את האישיות שלי, נשביתי בקסמייך. על יכולת הניתוח המבריק שעשית, הייתי חייבת להתווכח, אך זה בא ממקום של הפתעה "היא עלתה עליי…" למרות המודעות העצמית הגבוהה שלי, הפתעת אותי. את נעימה ומשרה אווירה נינוחה, הרוגע שלך הצליח להרגיע אותי, את מקסימה וזו הייתה זכות בשבילי להכיר אותך". (מ.)

"… בתהליך האימון קיבלתי ארגון וסדר והבהרה לערכים וליכולות ודרך החיים שלי, ולמרות שדברים היו ידועים לי אך בהחלט לא ברורים וכתובים שחור על גבי לבן כמו שזה עכשיו . תהליך האימון נתן לי תבונות חדשות הן לגבי עצמי : ערכים יכולות מניעים וחסמים… אני רוצה לציין שלמרות שהתהליך האישי היה רציני מאד והניב הרבה תוצאות משמעותיות , אך הוא נעשה בצורה קלילה נוחה עם מון כיף . מוניקה נהניתי מאד מהעבודה איתך, קלטתי את המקצועיות שלך, את קבלת האחר, את הכבוד שאת מעניקה לזולת, את האכפתיות . חן חן והמון תודות" (נ.)

"במשפט אחד: החוויה האמונית, עבורי, כשמה כן היא: חוויה! חוויה חיובית, נעימה, מצמיחה, תהליכית, מעניינת ומלמדת….היה לי מאוד חשוב לראות…וגם להאמין מניסיון אישי שזה אכן יכול לעשות שינוי, קודם כל בתפיסה, להאמין שזה אכן מצמיח ומחזק. החום שלך (אפילו החיבוק הפיזי בסוף המפגש, צורת הפנייה בכתב והזמן הלארג'י של המפגשים…)..זה היה נעים ומאפשר…קיבלתי ממך הרבה…זו אחת המתנות היפות ביותר שפרגנתי לעצמי. אז…המון תודה!" (א.)

"…תהליך האימון שנכנסתי אליו עם חששות ואף ספקות.. לא הייתי בטוחה ביכולת שלי להיתרם מהתהליך ..את עם קבלת הפנים שלך כל פעם והחיבוק בסיום, הבאת אותי למקום אחר, מקום של אמון חזק בתהליך האימון, אני מאמינה במודל וביכולת שלו להעביר אנשים ממקום למקום אחר. …למדתי תובנה חשובה מתהליך האימון שעברתי איתך: לדחות את השיפוט לסוף התהליך! ולתת קרדיט! בנוסף למדתי המון על עצמי, על הערכים שמובילים אותי ועל חסמי ההצלחה שלי, אני יותר מודעת ומבינה כיום את התגובות שלי להתנהגויות ואירועים שמתרחשים סביבי… מודעות זו היא תהליך של העצמה אותו עברתי.. אם דיברנו על "שקיות מלח", הורדתי כבר כמה מהם בתהליך, ובהמשך אוריד את השאר..אני יותר קלה היום, ולכן הצעדים שלי יהיו מהירים יותר ובטוחים יותר.. אם את חושבת שזו דרכי לסכם דברים עם אנשים, את טועה.. כפי שהספקת להכיר אותי אני טיפוס ביקורתי ולא מעט.. אך איתך בתהליך שהובלת אותי, אין לי מקום לביקורת אלא רק למחמאות ותודות.." (ק.)

עשו את הצעד הראשון לשינוי בחיים שלכם
השאירו פרטים ואחזור בהקדם