ריברסינג

"לא משנה כמה קשה העבר, אתה תמיד יכול להתחיל מחדש"
ריברסינג rebirthing

ריברסינג – לנשום, לשחרר ולהיוולד מחדש

שיטת ריברסינג (Rebirthing) – לידה מחדש, היא שיטת טיפול עתיקת יומין המשתמשת בטכניקה של נשימה מעגלית כדי לנקות רגשות כלואים, להוציא אותם מהגוף ולשחרר אותם.

 

מה זה ריברסינג?

טכניקת הנשימה המשמשת בתהליך הטיפולי אינה זהה לנשימות שאנו מורגלים בהן בחיי היום־יום שלנו. אנו רגילים לשאוף אוויר באופן אקראי ולא ממוקד ולנשוף אותו החוצה במהירות. טכניקת הנשימה המעגלית המיושמת בטיפול ריברסינג מלמדת אותנו לנשום עמוק ובאופן מכוון ורצוף ישירות אל הלב ו/או לכל אזור אחר בגוף בו אנו חשים חוסר נוחות ואף כאב. כיוון שאין אנו מורגלים בטכניקה זו, עלינו ליישם אותה בתהליך הטיפולי בהנחיית המטפל ובהכוונתו. הנשימות הקצובות והמעגליות אל הלב, ו/או אזור אחר בו אנו חשים תחושה קשה, כאמור, הן דרך ייחודית ומופלאה לשחרר מהגוף את כל מה שמכביד עליו, והן עושות זאת בצורה מפליאה.

 

למה צריך לנשום? 

בקדחתנות של חיינו אנו לא מקדישים מחשבה לנשימה שלנו. אנחנו עסוקים כל כך במשימות, במטלות, בריצות ובסידורים, ואין לנו זמן לעצור, להתבונן בגוף שלנו ולחשוב כיצד אורח החיים הקדחתני שלנו משפיע עליו. 

הנשימה היא כוח החיים; היא מה שנותן חיים לגופינו ומניע אותו; היא האנרגיה החיונית ביותר לגופנו. הנשימה מספקת לו חמצן, מנקה אותו ומשחררת מתוכו את כל המיותר. 

אם לא נשים לב לנשימה שלנו אנו עלולים לעייף ולהתיש את עצמנו ולהזיק לגופנו. ולא רק לגופנו. הנשימה מכניסה אלינו את אנרגיית החיים וגם משחררת מאיתנו אנרגיה. זהו תהליך קוסמי שמזין את הגוף וגם מנקה אותו.

 

הדרך לניקיון אנרגטי מתחילה בנשימה

הרגשות שלנו מניעים את אנרגיית החיים שלנו. למעשה, כל חוויית החיים שלנו ממוקדת רגשות. אנחנו שוכחים את מה שאנחנו לא מרגישים. מה שאנחנו לא מרגישים אינו קיים. אין לו ממשות. רגשות טובים ושמחים מזינים אותנו, מצמיחים וממנפים אותנו, ואילו רגשות קשים, טראומטיים וכבדים מכבידים עלינו. הרגשות הכבדים הם אלה שנשארים בגוף ונתקעים בו. 

לרוב, תקיעות רגשית אינה מודעת. אנו לא ערים לה, אולם היא משפיעה על כל חיינו. היא מעכבת אותנו ומונעת מאיתנו לנוע קדימה, לזרום, להתקדם, להצליח ולשגשג. מצבים אלו, המאופיינים גם במחשבות שליליות, מחוללים רגשות כבדים נוספים כמו תסכול, אכזבה, פחד, חרדה ודיכאון. אלה עלולים להעמיק את התקיעות הרגשית ולהוביל לחוסר ביטחון, למשברים ולחוסר אונים. ממש כמו ספירלה המושכת אותנו למטה…

טכניקת הנשימה המעגלית (ריברסינג) משחררת אותנו מתקיעות רגשית וברגע.

ריברסינג Rebirthing נשימה מעגלית

 

נשימה מעגלית מהירה אל תוך הלב 

אזור הלב ובעיקר צ'אקרת הלב, שהיא השער האנרגטי מחולל האהבה, וצ'אקרת מקלעת השמש, אשר נמצאת באזור הסרעפת ואשר מכילה בחובה את כל הרגשות, הם האזורים בהם מצטברים כל הרגשות הקשים והכבדים שלנו. כשאנו שואפים אל תוך הלב  נשימות סרעפתיות מדודות, רצופות ועמוקות ונושפים ממנו, אנו למעשה משתמשים באנרגיית החיים כדי לנקות את הצ'אקרות הללו, לשחרר אותן ולהוציא מהן את כל מה שמכביד עליהן. 

ברגע הקסום הזה שבו התקיעות משתחררת – ואנו חשים אותה ברגע אחד של הקלה מדהימה ומיידית – התחלופה הטבעית של הרגשות מתחדשת ועימה הזרימה של האנרגיה בגוף. .התהליך המופלא של הריפוי וההחלמה מתרחש. הנשימות יוצרות את תהליך הריפוי ומזינות אותו. הן מחברות אותנו אל העוצמות הפנימיות שלנו, מניעות אותנו למימוש ולהגשמה ומחוללות שינוי אמיתי בחיינו.

 

מהו תהליך הריברסינג?

המרחב הטיפולי הוא מרחב מופלא שבו המטופל לומד מהמטפל את טכניקת הנשימה המעגלית ומיישם אותה במשך הטיפול ללא הפסקה. תהליך הריברסינג מסייע למטופל לחוש מוגן ובטוח. כל מה שנדרש ממנו הוא לנשום ולנשום. הוא לא צריך לדבר על הקשיים שלו ולחשוף את עצמו. הוא רק צריך לנשום ולאפשר לנשימה להיכנס פנימה אל תוך המרחב בו התנחלו התקיעות והכאב, לנקות אותו, לשחרר אותו ולאפשר לו להיוולד מחדש.

 

למי מתאים טיפול בריברסינג?

טיפול בשיטת ריברסינג מתאים לכולם. 

לכולנו יש רגשות תקועים ומעכבים, זיכרונות קשים וחוויות לא פשוטות. כולנו עוברים קשיים – זה טבעם של החיים. 

אם אתם מרגישים שהחיים מכבידים עליכם, אם אתם חווים קשיים, אם אתם מרגישים שאינכם מצליחים להתקדם, לפרוח ולשגשג, בואו לגלות את קסם הריברסינג. בתהליך קצר, ממוקד ויעיל תגלו את כוחה המרפא של הנשימה ואת עוצמתה ותשחררו באמצעותה את כל מה שמכביד, מפריע ומעכב.

 

להיוולד מחדש בתהליך הריברסינג

כשהלב והגוף משתחררים מכל הרגשות העצורים שהכבידו עליהם, עיכבו אותם ומנעו מהם לפרוח ולשגשג, הכבדות מפנה את עצמה להקלה מדהימה ותחושת רווחה עוצמתית משְׂתררת בגוף ומַרְפה אותו. הריברסינג משחרר אותנו מכל מה שמקשה ומכביד עלינו ועוזר לנו לפנות מקום לאנרגיית חיים חדשה וחיונית שתיכנס אלינו, תזין אותנו ותחולל ריפוי מלא ושלם.

 

אני כאן למענכם. 

בואו נחקור יחד את סוד הריפוי של הנשימה ונגלה את הדרך להיוולדות מחודשת בתהליך המדהים והטבעי של הריברסינג. בואו נחזור יחד לחיים מאוזנים, שלווים ובריאים. 

 

עשו את הצעד הראשון לשינוי בחיים שלכם
השאירו פרטים ואחזור בהקדם

תוכן עניינים

תפריט נגישות

שחרור מהיר מטראומה וחרדה

עוברים על כולנו ימים רווים בעומס רגשי, חרדות, פחדים וטראומה.

לא משנה מה הקושי שאתם חווים – אני כאן כדי לעזור לכם לשחרר את העומס הרגשי

השאירו פרטים בטופס ואחזור בהקדם