קורס התמחות באימון וטיפול משפחתי משולב NLP

קורס טיפול משפחתי NLP

המשפחה משמשת כאחד התאים החברתיים הבסיסיים והמשמעותיים ביותר בחיינו. מחקרים רבים הצביעו על חשיבות חוזקה ועמידותה של המשפחה על תפקודו של כל אחד מן החברים בה. קורס זה הינו קורס פרקטי, המקנה כלים מעשיים וקלים ליישום מידי לצד ידע תיאורטי. הקורס מלמד ומפתח מיומנויות מדויקות להבנת התא המשפחתי, משמעויותיו, השפעותיו ותפקידיו בחיי החברים בו, כמו גם תפקיד חברי המשפחה בתא המשפחתי, ומתוך כך הגברת המעורבות של כל אחד מחברי המשפחה ושיפור היחסים ביניהם.

קורס זה מתמקד בשלושה מישורים מרכזיים:

1. שינוי דפוסים ויצירת התנהלות אפקטיבית של התא המשפחתי ושל כל אחד מבני המשפחה בתוך התא המשפחתי, השגת תוצאות מיטביות של התא המשפחתי ושיפור תפקודו של התא ומשפחתי ושל כל אחד מהחברים בו, תוך שילוב היתרונות היחסיים של בני המשפחה, וחלוקת תפקידים יעילה יותר, במידת הצורך.

2. יצירת תקשורת חיובית ומקרבת בתא המשפחתי, ושיפור היחסים בין בני המשפחה.

3. התמודדות אפקטיבית עם משברים וקונפליקטים.

הקורס ייחודי בכך, שמשלב כלי אימון עם כלי NLP, המשלימים האחד את השני ומקנים "ארגז כלים" סינרגטי – שילוב מנצח, הנותן למשתתפים בקורס יתרון מהותי גם בחייהם המקצועיים כמאמנים, וגם בחייהם האישיים. הקורס כולל תרגולים רבים ודיונים פתוחים על מנת לאפשר למשתתפים בו להתנסות באופן אישי, ולהטמיע בצורה מעמיקה את הכלים הנרכשים.

הנושאים הנלמדים בקורס

התא המשפחתי – רקע כללי, מודלים משפחתיים, התפקידים השונים במשפחה נישות האימון בתוך המערכת המשפחתית זיהוי ומיפוי הגורמים החיצוניים והפנימיים, העומדים בבסיס הקשיים במערכת המשפחתית בניית אסטרטגיות אפקטיביות להתמודדות עם קשיים, קונפליקטים ומשברים כיצד מתנהל אימון משפחתי

NLP משפחתי

NLP מהו

מיומנויות תקשורת אפקטיבית ומקרבת בין בני המשפחה, מילים מעצימות ומניעות לפעולה טכניקות ליצירת שינוי דפוסי התנהלות ניהול קונפליקטים ומשברים

היקף הקורס

15 מפגשים בני 4 שעות בכל מפגש . 12 מפגשים אשר יועברו כסדנא, הכוללת הרצאות פרונטליות, סימולציות, דיונים פתוחים ותרגול. 3 מפגשי סופרוויז'ו – ייעוץ, ליווי והדרכה במסגרת, שתאפשר למשתתפים בה לקבל מענה ופתרונות לסוגיות שונות, שבהן משתתפי הקורס נתקלים במהלך האימון המעשי.

דרישות הקורס

נוכחות של לפחות 80% משעות הלימוד, הכנת מטלות הקורס, דוח אימון מעשי מסכם וסימולציה פרונטלית מסכמת, בה ייבחן השימוש בכלים, שהוקנו במהלך הקורס.

עשו את הצעד הראשון לשינוי בחיים שלכם
השאירו פרטים ואחזור בהקדם

תוכן עניינים

תפריט נגישות

שחרור מהיר מטראומה וחרדה

עוברים על כולנו ימים רווים בעומס רגשי, חרדות, פחדים וטראומה.

לא משנה מה הקושי שאתם חווים – אני כאן כדי לעזור לכם לשחרר את העומס הרגשי

השאירו פרטים בטופס ואחזור בהקדם