שיטות טיפול

טיפול NLP ודמיון מודרך​

השיח עם הרבדים השונים של תת-המודע מאפשר לכל אחד ואחד לקחת שליטה אמיתית על חייו ולחולל שינויים שורשיים, משמעותיים, אפקטיביים וארוכי טווח בקלות ובמהירות.

תטא הילינג​

תטא הילינג הינה שיטת טיפול וריפוי המאפשרת שינוי אמיתי, מהותי, עמוק וארוך טווח בקלות ובפרק זמן קצר. הטיפול נעשה ברובד של גלי תטא, שהוא אחד מחמישה גלי מח, אשר ביניהם אנו נעים לאורך היממה.

אקסס בארס

שיטת טיפול שפותחה באוסטרליה והפכה להיות אחת משיטות הטיפול הפופולריות בעולם ב-25 השנים האחרונות. מטופלים רבים מספרים, כי מיד בתום הטיפול הם חשים רוגע ושלווה, כמוהם לא חוו זמן רב.

אקסס פייסליפט

שיטה ייחודית המיישמת תהליכים אנרגטיים לטיפול בעור הפנים ולהשבת החיוניות והזוהר לפנים. השיטה פותחה בארצות הברית בידי מייסד "אקסס קונשסנס", גארי דאגלס, וזה עשורים רבים היא מחוללת מהפכה של ממש בחייהם של אלפי מטופלים הנהנים ממראה צעיר, קורן ורענן, מבריאות טובה ומגוף חזק.

תהליכי גוף

תהליכי הגוף של אקסס קונשסנס הם דרך מעשית להנעת תהליכי שינוי, התחדשות וריפוי בגוף באמצעות מגע.

ריברסינג rebirthing

שיטת טיפול עתיקת יומין המשתמשת בטכניקה של נשימה מעגלית כדי לנקות רגשות כלואים, להוציא אותם מהגוף ולשחרר אותם. 

שיטת ביירון קייטי

שיטת "העבודה" של ביירון קייטי הינה שיטה העוסקת בהתבוננות פנימית מאפשרת וחסרת ביקורת ושיפוט עצמיים, המסייעת לנו להתחקות אחר הסיפורים שאנו רוקמים בתוכנו, לרוב באופן לא מודע.

IEMT

שיטת טיפול ייחודית, העוסקת בשחרור מהיר, מדויק ואפקטיבי מתקיעות וחזרתיות מחשבתית, רגשית והתנהגותית הנובעות מתבניות ודפוסים כרוניים ומקבעים. השיטה הוכחה כיעילה מאוד גם במקרים, בהם שיטות טיפול אחרות לא הביאו לשינוי המיוחל.

תרפיית קו הזמן - Time Line Therapy

תרפיית קו הזמן מובילה לשינויים בהתנהגויות, שאינן רצויות ואינן מקדמות, הכרוכות באירועים מהעבר – אירועים אשר ממשיכים להשפיע בהווה וכתוצאה מכך ממשיכים לייצר התנהגויות לא רצויות באירועים זהים, דומים או אחרים.

פסיכו מטפוריקה

לעיתים קרובות יותר קל, נוח ונגיש לנו לתאר או לתקשר מצב או להעביר מסר באמצעות מטפורה. אנו מדברים מטפורה ובו זמנית יש לנו בראש דימוי "חי" של הדבר האמיתי אליו התכוונו, ממש תמונה או סרט.

גם תת-המודע שלנו, המנהל אותנו ב- 95% (במחשבות, ברגשות ובתגובות), מבוסס על מטפורות.

טיפול וגמילה מהתמכרויות

תכנית 12 הצעדים מתמחה בטיפול וגמילה ממגוון התמכרויות והפרעות התנהגות דוגמת כפייתיות ואובססיה.

עשו את הצעד הראשון לשינוי בחיים שלכם
השאירו פרטים ואחזור בהקדם

תוכן עניינים

תפריט נגישות

שחרור מהיר מטראומה וחרדה

עוברים על כולנו ימים רווים בעומס רגשי, חרדות, פחדים וטראומה.

לא משנה מה הקושי שאתם חווים – אני כאן כדי לעזור לכם לשחרר את העומס הרגשי

השאירו פרטים בטופס ואחזור בהקדם