סופרוויז'ן – הדרכת מטפלים ומאמנים

סופרוויז'ן – הדרכת מטפלים ומאמנים

תחומי הטיפול הרגשי והאימון האישי הולכים ומתפתחים וצוברים עניין וביקוש גם בקרב מטפלים וגם בקרב מטופלים. הפסיכותרפיה המסורתית מפנה את מקומה לטיפולים רגשיים ממוקדים ויעילים שעוזרים למטופלים לצעוד קדימה במקום לדשדש מאחור בביצת הזיכרונות, הטראומות והמצוקות. ככל שיש ביקוש לתהליכים טיפוליים רגשיים מתקדמים, לא רק הביקוש למטפלים מוכשרים גובר אלא גם הצורך במפקחים מוסמכים, מנוסים, מיומנים ומקצועיים שיושיטו למטפלים יד וייתנו להם הכוונה, עזרה והנחיה.

מוניקה הרשקוביץ, פורצת דרך בתחום הסופרוויז'ן בשיטת IEMT (טיפול ושחרור מהיר באמצעות עבודה בילטראלית), סופרוויזרית ומאמנת של מאמנים ומטפלים כבר שנים רבות יכולה למנף אתכם – המטפלים והמאמנים – למצוינות מקצועית ואישית למען המטופלים שלכם ולמענכם.

מטפלים ומאמנים, כבר מצאתם סופרוויז'ן? אם לא, הגעתם למקום הנכון. כדי להתמקצע, לבסס את הצלחתכם ולהניע ביקוש לשירותים שלכם אתם צריכים סופרוויז'ן. הינה כל מה שאתם צריכים לדעת.

 

מה זה סופרוויז'ן?

אז מה זה סופרוויז'ן? סופרוויז'ן הוא אבן יסוד בהתפתחות המקצועית של מטפלים ומאמנים אישיים. זהו שירות שחורג מהמסגרת הלימודית הקונבנציונלית ומציע למטפלים ולמאמנים פלטפורמה מקצועית דינמית שתוביל אותם ואת לקוחותיהם לתהליכי צמיחה מתמשכת. בתפקיד סופרוויזר מוניקה הרשקוביץ מפעילה ידע עשיר, ניסיון רב־שנים, מקצועיות ואינטואיציה עמוקה כדי להציע לכם המטפלים תובנות, הכוונה, תמיכה והכלה; כי גם לכם מגיע.

מוניקה הוסמכה לתפקיד סופרוויז'ן בתחום הטיפול IEMT – אחת משתי הממוסמכות הראשונות בעולם – ויכולה לעזור לכם המטפלים לחדד את התהליכים הטיפוליים שאתם מציעים ללקוחותיכם, ולהבטיח את יעילותם. סופרוויז'ן בתחום הטיפול והאימון האישי, העסקי, הזוגי והמקצועי הוא תהליך שמוניקה מפתחת מזה שנים רבות, ואחת התובנות שהעיסוק החשוב והמיוחד הזה הקנה לה, היא שגם מאמנים אישיים וגם מטפלים זקוקים להכוונה ממוקדת ולהדרכה מדויקת שתעזור להם להביא תועלת מרבית ומיטבית ללקוחותיהם.

 

המסע של מוניקה לסופרוויז'ן

כאחת מהחלוצות בתחום הסופרוויז'ן של מטפלי IEMT מוניקה מבינה את הערך הרב של ההדרכה המקצועית המתמשכת. בתחילת דרכה הסיוע למטפלים רגשיים היה מועט, והמטפלים נדרשו להסתמך על עצמם ועל האינטואיציה שלהם כדי להתמודד עם סוגיות מורכבות שעלו בתהליך הטיפולי. למרבה המזל, הדברים משתנים גם בתחום האימון, גם בתחום הטיפול הרגשי וגם – ובמיוחד – בתחום טיפולי ה־IEMT.

מוניקה היא סופרוויזר מוסמכת של IEMT, ויש לה המון להציע לכם המטפלים. המסע של מוניקה הוא עדות לכוח הטרנספורמטיבי של הסופרוויז'ן, כוח שמעצב את עבודת המטפלים והמאמנים ומשפיע לטובה על חיי המטופלים.

IEMT Supervisor

מוסמכת סופרוויז'ן בIEMT ממכללת NLP לשם שינוי

 

 

השפעת הסופרוויז'ן על המטפלים

סופרוויז'ן עם מוניקה הרשקוביץ מציע למטפלים מתחום ה־IEMT ומתחומי טיפול ואימון אחרים הזדמנות ייחודית להתפתח בהיבט המקצועי, העסקי והאישי. מטפלים שעובדים עם סופרוויזר נהנים לא רק מהדרכה מקצועית אלא גם משיחות רפלקטיביות עם מומחית ותיקה ומנקודות מבט חדשות, רעננות ומרתקות על התהליכים הטיפוליים והאימוניים שהם מובילים. הסופרוויז'ן של מוניקה מתאים לצרכים האישיים של המטפלים והמאמנים ועוזר להם להתמודד עם מקרים מורכבים, להתגבר על אתגרים ולשפר את המיומנויות הטיפוליות והאימוניות שלהם.

 

למי מתאים תהליך הסופרוויז'ן?

מאמנים אישיים ומטפלים יכולים להפיק תועלת רבה משירותי הסופרוויז'ן של מוניקה. זה לא סוד שבתחומי האימון והטיפול גישות אינדיבידואליות, יצירתיות ומקוריות הן בדרך כלל המפתח להצלחה, ובשל כך המומחיות של מוניקה לא רק מוסיפה לתוכניות ההכשרה הרשמיות של המאמנים והמטפלים אלא גם מלטשת ומעדנת אותן. הפיקוח של מוניקה מעצים מאמנים אישיים ומטפלים ועוזר להם למנף את השירותים שלהם ולבלוט בקרב המתחרים.

בתהליך הסופרוויז'ן מוניקה מאמנת את המאמנים והמטפלים, ממקדת את טכניקות האימון והטיפול שלהם, מחווה את דעתה על קשיי המתאמנים, ממפה את התהליכים הטיפוליים והאימוניים  ומדייקת אותם. רווחת המאמנים והמטפלים היא הבסיס לתהליך הסופרוויז'ן, אך לא רק הם מפיקים ממנו תועלת; גם הלקוחות שלהם.

 

תהליך הסופרוויז'ן

אחד המאפיינים המובהקים של תהליך הסופרוויז'ן הוא היכולת שלו להציע למטפלים ולמאמנים נקודות מבט חדשות ולאפשר להם לאמץ אותן. בדיאלוג פתוח ובונה מוניקה מעודדת מטפלים ומאמנים לערער על הנחות יסוד, לחקור גישות חלופיות ולגלות פתרונות חדשניים. זה לא רק משפר את היעילות של תהליך הסופרוויז'ן אלא גם מוסיף עומק ויצירתיות לתהליכים הטיפוליים שהמטפלים והמאמנים עוברים עם לקוחותיהם.

מה זה סופרוויז'ן

 

להתמודד עם מורכבויות

סופרוויז'ן עם מוניקה לא רק מטפל באתגרים הפרטניים העומדים בפני המטפלים והמאמנים אלא גם עוזר להם לעמוד במורכבויות המקצועיות ובגמישות הנדרשת מהם בתחום עבודתם. בין שמדובר בהסתגלות לטכניקות טיפוליות חדשניות, ובין שמדובר בהכשרות מקצועיות, בהשתלמויות נחוצות ובאינטראקציה עם עמיתים, הסופרוויז'ן של מוניקה פותח בפני המטפלים והמאמנים דלתות חדשות בכל רגע ומוביל אותם לשגשוג ולהצלחה.

 

גישה הוליסטית לצמיחה מקצועית

שירותי הסופרוויז'ן של מוניקה מבטאים את הייחודיות המקצועית שלה ומשקפים את הגישה ההוליסטית שהיא כל כך מאמינה בה. גם בתהליך סופרוויז'ן אפשר לאמץ גישה הוליסטית לא רק בהיבטים המעשיים של האינטראקציה המקצועית אלא גם בדינמיקה הרגשית והבין־אישית שמתהווה בין הסופרוויזר ובין המטפל או המאמן. הגישה ההוליסטית של מוניקה הרשקוביץ מעצימה את המטפלים ואת המאמנים ומדרבנת אותם להעמיק את הקשרים שלהם עם לקוחותיהם כדי לחזק את האמון ההדדי ולתרום להצלחת התהליך הטיפולי.

 

תהליך סופרוויז'ן מעצים בדרך להצלחה מקצועית

מטפלים או מאמנים? אתם מוזמנים לתהליך סופרוויז'ן מעצים שיוביל אתכם ואת הלקוחות שלכם להצלחה מדהימה בכל היבט. בעולם שמציע שפע עצום בכל תחום, הסופרוויז'ן מייצג את השפע שיכול להיות שלכם. בואו לטפח את המקצועיות שלכם, ללטש את המיומנויות שלכם, לחדד את התובנות שלכם ולעצב את עתידכם המקצועי; בואו ליהנות מסופרוויז'ן מועיל, ממוקד ומוצלח. אני כאן בשבילכם.

עשו את הצעד הראשון לשינוי בחיים שלכם
השאירו פרטים ואחזור בהקדם

תוכן עניינים

תפריט נגישות

שחרור מהיר מטראומה וחרדה

עוברים על כולנו ימים רווים בעומס רגשי, חרדות, פחדים וטראומה.

לא משנה מה הקושי שאתם חווים – אני כאן כדי לעזור לכם לשחרר את העומס הרגשי

השאירו פרטים בטופס ואחזור בהקדם