אקסס פייסלִיפט™ – מתיחת פנים אנרגטית בשיטת אקסס קונשסנס

״הפנים האנושיות משקפות את נפש האדם ואת הקשר המסתורי שעשוי לקשור יצור אנושי עם העולם העל-טבעי.״
אקסס פייסליפט

כשהמגע מעצב את עור הפנים Access Energetic Facelift

אקסס פייסליפט היא שיטה ייחודית המיישמת תהליכים אנרגטיים לטיפול בעור הפנים ולהשבת החיוניות והזוהר לפנים. השיטה פותחה בארצות הברית בידי מייסד "אקסס קונשסנס", גארי דאגלס, וזה עשורים רבים היא מחוללת מהפכה של ממש בחייהם של אלפי מטופלים הנהנים ממראה צעיר, קורן ורענן, מבריאות טובה ומגוף חזק.

מה אם הגוף שלך רוצה לגלות את הסוד של אקסס פייסליפט?

טיפול באקסס פייסליפט מניע תהליכים אנרגטיים בתוך הגוף, ותהליכים אלה מזינים אותו. כמו בכל תהליכי הגוף האנרגטיים של אקסס קונשסנס גם בשיטת אקסס פייסליפט הסוד לריפוי נעוץ במגע. 

מדוע מגע הוא סוד? כיוון שהגוף שלנו זקוק לו. הידיים הן מחוללות האנרגיה העוצמתיות והחשובות ביותר אשר עומדות לרשותנו וזמינות לנו. מגע ידיים על הגוף מזרים לתוכו אנרגיית ריפוי אדירה מהאֵתֶר – שהוא החלל שנמצא סביבנו ומקיף את עולמנו – ובאמצעותה מֵזִין את הגוף שלנו ומניע בו תהליכים של שיקום, ריפוי, החלמה והבראה בפן המנטלי, הנפשי ־ רגשי והגופני. 

בזמן הטיפול מגע הידיים העדין של המטפל לא רק מזרים לגופו של המטופל אנרגיה מחוללת ריפוי, הוא אף מזכיר לגוף כיצד לתעל אותה בתוכו ומניע אותו להשתמש בה. הגוף שלנו כבר יודע איך לתעל את אנרגיית הריפוי. כך הוא בנוי מעצם טבעו. החיים המודרניים הקדחתניים, הלחץ הרב שנלווה אליהם וההימנעות הכמעט מכוונת ממגע השכיחו מהגוף את הדבר הבסיסי והטבעי ביותר בעבורו – את היכולת שלו לרפא את עצמו. 

 

אקסס פייסליפט

 

מה יאפשר לך לגלות מחדש את כוחו של המגע?

מתיחת פנים אנרגטית היא המהות של שיטת אקסס פייסליפט. הטיפול הוא אנרגטי במהותו ונעשה במגע ידיים עדין מאוד על הפנים של המטופל ועל הראש, המצח, הצוואר וחלקו העליון של החזה. הטיפול אינו פולשני ואינו גורם למטופל אי־נוחות. באווירה שקטה ושליווה המטופל עוצם את עיניו, נרגע ומתמסר למגעו העדין והעוצמתי של המטפל. באמצעות מגע עדין מעביר המטפל אל פניו של המטופל זרמים של אנרגיה טהורה שנכנסת אל גופו ומניעה בו תהליכי ריפוי ושינוי. 

מגע של אדם אחד באחר יכול להניע תהליכי שינוי חיוביים בתאים, ברקמות ובאברים של הגוף ומחזיר אותו למצבו הטבעי – מצב תמידי ומתמשך של ריפוי עצמי, התחדשות ויצירה. 

מחקרים מדעיים רבים מאשרים את התחושות האינטואיטיביות שלנו באשר לכוחו המרפא של המגע. באחד מהם התברר שמגע יכול להפחית נוכחות של הורמון קורטיזול בגוף שהוא הורמון סטרואידי הידוע כמעורר לחץ, להאט את קצב פעימות הלב, להוריד לחץ דם ולהקל את תהליכי העיכול. נמצא עוד שחוסר במגע עלול להוביל להידרדרות בריאותית נפשית, רגשית ופיזית ולמצבים חמורים ומסכני חיים. 

אחד התהליכים המשמעותיים ביותר שמתאפשרים הודות למגע המבריא של המטפל הוא מתיחת פנים והעלמת קמטים. מתיחת הפנים האנרגטית מניעה מתיחה ממשית של עור הפנים ומשיבה למטופלים מראה זוהר, חלק ומלא ברק. לטיפול באקסס פייסליפט יש יכולות קוסמטיות מדהימות ומכאן הייחודיות שלו. 

איך נכון לך לחוש אנרגיה?

שיטת אקסס פייסליפט מעודדת ומגבירה את יכולות הריפוי של הגוף ומקילה את התמודדותו של המטופל עם כאבים שהולכים ונעלמים ככל שהתהליך הטיפולי מתעצם. כשהמגע מחולל האנרגיה של המטפל מניע תהליכי ריפוי בגופו של המטופל, השיפור במראה הפנים הוא רק ביטוי אחד מיני רבים להחלמתו של הגוף. הריפוי הפנימי בגוף מעורר ריפוי חיצוני, והריפוי החיצוני של הגוף משתקף בעור הפנים הצעיר, החיוני והזוהר כעדות להחלמה המתחוללת בתוכו. 

פעמים רבות כשאנו מביטים בעצמנו במראה, אנו עושים זאת באופן שיפוטי וביקורתי ולא נותנים את דעתנו להשפעה המזיקה שיש לשיפוט על הגוף. אנרגיית השיפוט המגבילה נטמעת בגוף ומותירה בו צלקות רגשיות. הצלקות הרגשיות הללו מניעות תהליכים שליליים ואלה באים לידי ביטוי בשינויים גופניים. קמטים למשל הם תוצר לוואי של התהליכים השליליים הללו. טיפול באקסס פייסליפט מאפשר לגוף להוציא מתוכו את האנרגיה השלילית ולמחוק את הזיכרון התאי שהיא יצרה בו. 

את תהליכי הריפוי הגוף מניע בעצמו. כשהמטופל שוכב על מיטת הטיפול ומתמסר למגע החמים והנעים של ידי המטפל, הוא חש את האנרגיה המרפאת שהמטפל מזין לתוכו במגעו. המפגש הטיפולי אורך 60 עד 90 דקות, אך רשמיו של הטיפול נחקקים לעד בזיכרון התאי של הגוף, ותהליכי הריפוי שמתחוללים בו מתמשכים ומתעצמים ככל שהתהליך עצמו נמשך ומתעצם.

אקסס קונשסנס

 

השפעות מדהימות לאורך זמן

מתיחת הפנים האנרגטית של אקסס פייסליפט תסייע לך ליהנות ממראה צעיר ומהרגשה טובה לאורך זמן בלי תרופות, זריקות, משחות או ניתוחים. אט אט ידהו סימני ההזדקנות מהפנים, והעור ייראה נפלא מתמיד. 

אלפי מטופלים שחוו את תהליכי הריפוי של אקסס פייסליפט, מדווחים על היעלמות כתמי עור ומצבי אקנה; על התחדשות העור ושיפור במצב גמישותו; על שיער חזק וזוהר ועל הפחתת הנשירה; על שיפור במראה השדיים והישבן ובגמישותם; על תחושת שלווה ונינוחות בצד אנרגיה מוגברת ועל הפחתה ניכרת בעוצמות הכאב בגוף עד להעלמתו המוחלטת. 

למי מתאים טיפול באקסס פייסליפט? 

טיפול אקסס פייסליפט מתאים לכולם. לכל מי שרוצה להרגיש טוב; לכל מי שרוצה לחוות חיוניות, חוזק, מרץ ונעורים; לכל מי שרוצה להיראות טוב; לכל מי שרוצה לשפר את מראה הפנים והעור ולכל מי שרוצה ללמוד על קסמו המרפא של המגע ולחוש בתוצאותיו המדהימות.

אני כאן כדי לחלוק אתכם את קסם המגע הבסיסי והטבעי שגופנו זקוק לו כל כך. צרו קשר ובואו נגלה יחד את מעיין הנעורים המרפא שטמון בכולנו. 

עשו את הצעד הראשון לשינוי בחיים שלכם
השאירו פרטים ואחזור בהקדם

תוכן עניינים

תפריט נגישות

שחרור מהיר מטראומה וחרדה

עוברים על כולנו ימים רווים בעומס רגשי, חרדות, פחדים וטראומה.

לא משנה מה הקושי שאתם חווים – אני כאן כדי לעזור לכם לשחרר את העומס הרגשי

השאירו פרטים בטופס ואחזור בהקדם