אימון אישי לצמיחה, התפתחות והגשמה

״כל אדם הוא אדריכל של גורלו״
אימון להעצמה אישית

אימון להעצמה אישית

כולנו שואפים לעצב את חיינו כרצוננו, להגשים את חלומותינו ולחיות אותם. אם אנחנו מודעים לצרכים האמיתיים שלנו, אם אנחנו קשובים לרצונותינו, אם אנחנו מכירים ביכולותינו ובטוחים בידע שצברנו, אנחנו בטוחים בעצמנו, אנחנו מעריכים את עצמנו, אנחנו מאמינים ביכולותינו; ורק כך אנחנו יכולים לממש את עצמנו, להגשים את חלומותינו ולהצליח.

אך מה קורה אם איננו מודעים ליכולותינו או ערים לכוח האדיר של משאבי הנפש הטמונים בתוכנו? בלי הכרה בערך העצמי האמיתי שלנו ומודעות לכוח הפנימי שלנו אנחנו לא מאמינים ביכולת שלנו להתעלות מעל כל אתגר ולהצליח, אנחנו חסרי אונים, אנחנו נמנעים, אנחנו מרימים ידיים לנוכח אתגרים, אנחנו לא מתמודדים עם קשיים, אנחנו מוותרים, אנחנו לא מקבלים החלטות ואנחנו לא מתקדמים.

נסיבות החיים או אנשים אחרים מנהלים אותנו, מחליטים על חיינו ומובילים אותנו לחיות מציאות שלא בחרנו בה ולא רצינו בה.

"אי אפשר ללמד אדם דבר, ניתן לעזור לו לגלות זאת מתוך עצמו" (גלילאו גליליי)

 

תהליך אימון להעצמה אישית

תהליך אימון להעצמה אישית יעזור לכם לראות את עצמכם באור שונה, להכיר בערך האמיתי שלכם, להתוודע אל העוצמות, אל היכולות ואל המשאבים שתמיד היו טמונים בכם, להתמקד במשאבים האלה, להתחבר לצרכים שלכם ולרצונותיכם, לקחת החלטות ולפעול לפי מה שנכון ומדויק לכם בלי ביקורת, בלי שיפוטיות, בלי פחד ובלי חסמים.

זהו תהליך מעשי וממוקד שילמד אתכם להתמקד בעשייה שתקדם אתכם ולהשתמש ביכולות שלכם. כן, אתם תרכשו יכולות, מיומנויות וכלים חדשים שיעזרו לכם להתמודד עם הפחד הפנימי, עם המכשולים ועם המגבלות, אך יותר מכול תלמדו איך להאמין בעצמכם, ואיך להעז ולממש את השאיפות שלכם, להגשים את החלומות שלכם ולחיות את חייכם במלואם. דעו שבכל רגע אתם יכולים להשפיע על חייכם, ובכל רגע אתם יכולים לשנות אותם לטובה.

מוכנים להתחיל? הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על אימון להעצמה אישית.

 

מהו אימון להעצמה אישית?

אימון להעצמה אישית הוא תהליך אישי מדהים וממוקד שיעזור לכם להגשים את הפוטנציאל האישי שלכם בכל היבט בחיים.

הוא יעזור לכם לקחת את חייכם בידיכם במלוא מובן המילה, להתגבר על אמונות שמגבילות אתכם ולבטל שיח עצמי שלילי שמעכב אתכם. בתהליך האימון תתוודעו מחדש לחוזקות הגלומות בכם ולמיומנויות שנמצאות בתוככם, ותלמדו איך להעצים את החוזקות האישיות, איך לפתח מיומנויות חדשות, ואיך לרכוש כלים שיתמכו בכם ויעזרו לכם לקדם את חייכם כרצונכם.

למעשה מדובר בתהליך למידה שיוביל אתכם לגילוי עצמי, יקנה לכם אמון מחודש בעצמכם וביכולותיכם ויקדם אתכם לחיים איכותיים, טובים ומספקים.

אימון להעצמה אישית

 

למה העצמה אישית חשובה?

בעולם תחרותי ואינטנסיבי העצמה אישית היא כלי חיוני שעוזר לאנשים לאחוז בהגה חייהם, לנהל אותם כרצונם ולחיות חיים מספקים וטובים. אימון להעצמה אישית – כשמו כן הוא – הוא תהליך לצבירת עוצמה פנימית ולהעשרת החוסן האישי באמצעות זיהוי חוזקות, איתור כישורים, תגבור מיומנויות ומינופם להצלחה.

בתהליך האימון תוכלו להשיב את האמון בעצמכם, תלמדו איך לסמוך על עצמכם, ואיך לקחת החלטות המבוססות על הכוחות המחודשים שלכם. כמו כן תלמדו איך לפתוח ערוצי תקשורת מיטיבים, איך להציב גבולות איתנים ואיך לנהוג בעצמכם באמפתיה, בחמלה, באהבה, בהכלה ובהבנה. בכוחות המחודשים שלכם תצליחו לגבור על כל קושי, להתמודד עם כל אתגר ולדלג בבטחה מעל כל משוכה בדרך.

 

למי מתאים אימון להעצמה אישית?

אימון להעצמה אישית הוא תהליך רב־ערך שמתאים לכל מי שרוצה לשפר את איכות חייו בהיבט האישי, הזוגי, המשפחתי, החברתי, התעסוקתי ואף בהיבט הבריאותי. אף על פי שכל אחד יכול להפיק ממנו תועלת, הוא שימושי במיוחד למי שמרגיש תקוע, לא מסופק או לא בטוח בעצמו או בכיוון שלו בחיים.

תהליך האימון אידיאלי גם לאנשים שרוצים ללמוד איך לנהל את נסיבות חייהם ולבחור בתגובות מיטביות, לקחת החלטות המתבססות על כוח פנימי ועל אמונה עצמית, ולמצות את הפוטנציאל האישי. באופן כללי, אימון להעצמה אישית מתאים לכל מי שמחויב ליישם שינויים מיטיבים בחייו בלי קשר לגילו, למקצוע שלו או לנסיבות האישיות שלו.

בין שאתם סטודנטים שרק מתחילים לבחון את האפשרויות העומדות לפניכם, בין שאתם אנשי מקצוע שמרגישים שחוקים, ובין שאתם חולמים על זוגיות, על משפחה ועל קשרים חברתיים חזקים, אימון לעצמה אישית יעזור לכם להשיג את כל המטרות שלכם ולהגשים את כל החלומות שלכם.

בתהליך המדהים והמרגש הזה תתוודעו מחדש לעצמכם ולכוחות האישיים הגלומים בכם ותלמדו איך להשתמש בהם כדי להיטיב עם עצמכם ועם חייכם.

 

אימון להעצמה אישית עם מוניקה הרשקוביץ

רוצים להיטיב עם עצמכם, להעצים את עצמכם, לממש את הפוטנציאל האישי שלכם ולחיות את החיים שתמיד חלמתם עליהם? אני מזמינה אתכם לצאת עכשיו למסע מרגש, חווייתי, מרתק ומעצים שילמד אתכם לעצב את חייכם כפי שתמיד רציתם, כי הכול אפשרי בשבילכם.

תמיד ובכל רגע, יש לך השפעה על חייך, בכל תחום.

"זמן הוא ההון היחיד שיש לאדם, והדבר היחיד שהאדם אינו יכול להרשות לעצמו לאבד" (תומאס אדיסון(.

אני מזמינה אותך לצאת עכשיו למסע מרגש, חווייתי, מרתק ומעצים וליצור את חייך כמו שתמיד רצית, כי הכל אפשרי עבורך!

אני אצעד לצידך, אתמוך בך ואסייע לך לכל אורך הדרך.

עשו את הצעד הראשון לשינוי בחיים שלכם
השאירו פרטים ואחזור בהקדם

תוכן עניינים

תפריט נגישות

שחרור מהיר מטראומה וחרדה

עוברים על כולנו ימים רווים בעומס רגשי, חרדות, פחדים וטראומה.

לא משנה מה הקושי שאתם חווים – אני כאן כדי לעזור לכם לשחרר את העומס הרגשי

השאירו פרטים בטופס ואחזור בהקדם