תהליכי הגוף הייחודיים של אקסס קונשסנס

איזו מערכת יחסים יש לכם עם הגוף שלכם? האם אתם יודעים כמה הגוף שלכם יצירתי? מה אם תוכלו להעיר את היכולות הטבעיות של הגוף לרפא? ומה אם תאפשרו לתהליכי הגוף להניע את היצירתיות המרפאת של גופכם?
תהליכי גוף

תהליכי הגוף של אקסס קונשסנס הם דרך מעשית להנעת תהליכי שינוי, התחדשות וריפוי בגוף באמצעות מגע. המגע העדין של המטפל באזורי הגוף השונים מניע אנרגיות קוסמיות אל תוך הגוף ואלה מעירות את הגוף לתפקידו הטבעי כמרפא. האנרגיות המועברות לגוף המטופל באמצעות מגע הידיים של המטפל, הן טבעיות לגוף. הגוף מכיר אותן ויודע איך להשתמש בהן לצורך ריפוי, החלמה והבראה. בכמה טיפולים פשוטים תוכלו להתחזק, לחזור לתפקוד תקין ולשקם את חייכם. רוצים לדעת עוד? 

ומה אם תתנו לגוף שלכם להחליט הפעם?

 

הגוף שלכם יודע איזה מגע הוא צריך

תהליכי הגוף של אקסס קונשסנס מזמינים את הגוף שלכם להיזכר ביכולות הריפוי המדהימות שלו. הגוף האנושי הוא מערכת אורגנית מופלאה ומתוחכמת, וכמו כל דבר בטבע – גם היא יודעת מה נחוץ לה כדי להשיב לעצמה את האיזון ולתקן את עצמה. 

אתם יודעים שהגוף שלכם מעולם לא היה זקוק למתווכים כדי לרפא את עצמו? 

המתווכת היחידה בין הגוף שלכם ובין תהליכי התחדשות, ריפוי והבראה היא האנרגיה, והיא כאן, זמינה וניגשה תמיד. אלא שבאיזשהו מקום בדרך שכחנו אותה. וגם אותו – את הגוף. 

תסכימו לתת למגע המרפא להראות לגוף את הדרך הביתה?

תהליכי הגוף של אקסס קונשסנס מחוללים ריפוי באמצעות מגע. המגע נחוץ בכל המקומות בגוף שבהם יש כאב. הכאב נוצר מטראומה, מפגיעה, ממחלה או מקושי. כשהמטופל מגיע לקליניקה הוא מצביע על המכאובים והתחלואות שלו, אולם גם זה לא הכרחי כדי להניע תהליכי ריפוי. הגוף בעצמו מספר את הסיפור שלו ומאפשר למטפל להרגיש באילו מקומות בדיוק נדחסה אנרגיה קשה וכבדה. 

מה יאפשר לכם לאפשר לגוף לרפא את עצמו?

התהליך הטיפולי הוא מאוד פשוט. הוא אינו פולשני ולא כואב כלל. המטופל שוכב בלבוש מלא עוצם את עיניו ונרגע. המגע המרפא של המטפל מוליך את האנרגיה מהאֵתֶר אל תוך הגוף ומשחרר את הכאבים, המכאובים והתחלואות מכל ההיבטים – גם מההיבט של הגוף המנטלי, גם מההיבט של הגוף הרגשי וגם מההיבט של הגוף הפיזי. 

כשהריפוי מתחולל בגוף המנטלי, המחשבות שוקטות, והמטופל חווה בהירות מחשבתית ומיקוד; כשהריפוי מתחולל בגוף הרגשי, תחושות של הקלה ושלווה עולות אל המודעות וכשהריפוי מתחולל בגוף הפיזי, הכאב והלחץ פוחתים ואף מתפוגגים לחלוטין. 

האם תסכימו לחולל פלאים בגופכם?

 

תהליך גוף ממוקד לשחרור טראומה פיזית מהגוף

התהליך הממוקד לשחרור טראומה מהגוף הפיזי מתמקד במכאובים פיזיים ופועל על תאי הגוף. האם ידעתם שלתאי הגוף יש זיכרון מדהים? התאים שלנו זוכרים את כל מה שאי פעם עבר עליהם, וכל טראומה, פציעה או מחלה הטביעו את חותמן על כל אחד מהם. תהליכי הגוף לשחרור טראומות מפגיעות פיזיות הם תהליכים דינמיים ועוצמתיים. המגע העדין של המטפל באזורי הגוף שנותרו בהם טראומות קשות, מניע את הגוף לבחור בריפוי. הוא מזכיר לגוף שהוא יכול לרפא את עצמו. שחרור הטראומה הפיזית באמצעות אנרגיית הריפוי העוצמתית והמעצימה יאפשר לגופכם להתחזק, לרפא את כל מה שזקוק לריפוי ולחזור לתפקוד תקין. 

ומה אם הגוף שלכם רוצה להיזכר ביכולתו לרפא?

 

תהליך גוף ממוקד לשחרור ההיבטים הרגשיים של הטראומה הפיזית

התהליך הממוקד לשחרור כל ההיבטים הרגשיים שנוצרו מהטראומה הפיזית, מתמקד בכל הרגשות הקשים שנולדו מהטראומה, הפציעה או המחלה בגוף, ומסייע לגוף להשתחרר מהם. הם לא נחוצים לו. 

הרגשות הללו נשארים בגוף ומכבידים עליו רק בגלל הפרשנות שלנו לפגיעה או לכאב ובגלל כל הסיפורים שאנחנו ממשיכים לספר לעצמנו עליהם גם ברמת המודעות וגם בתת־המודעות. עצם המחשבה עליהם כופה על הגוף לחוות את הטראומה שוב ושוב מדי יום ביומו, והיא מתקבעת בו ואף מעמיקה. כיוון שטראומה רגשית ונפשית מתפתחת פעמים רבות מטראומה פיזית קשה שערערה אותנו והשפיעה על כל מהלך חיינו, עלינו לשחרר אותה כדי שלא תצטבר בגוף ותחולל בו תחלואות וקשיים נוספים. המגע העדין של המטפל בגוף ירגיע אותו ויעניק לו את המרחב הדרוש לו לחזור לעצמו ולהסיר את כל הדפוסים המזיקים שהתקבעו בו גם ברמה הפיזית וגם ברמה הרגשית. 

מה יאפשר לכם להיפרד מהטראומה עוד היום?

 

תהליך גוף ממוקד לשחרור כאבים שנגרמים מטראומות נפשיות

תהליך הגוף הממוקד לשחרור כאבים שנגרמים מטראומות נפשיות, מטפל קודם כל בכאב הרגשי והנפשי שנגרם מטראומות נפשיות שכלואות בגופנו ואיננו יודעים כיצד לשחרר אותן בעצמנו. הטראומות האלה נותרות בגוף שלנו כאנרגיה כבדה, דחוסה ולא פתורה. הסיבות לטראומות נפשיות הן רבות. הן יכולות לנבוע מחוויות עבר קשות, ממצבים כרוניים קשים, מלחצים פיזיים וגם ממחשבות טורדניות, חרדות, פחדים ומתחים. כשהנפש דואבת וסובלת, הרגשות מכבידים ומכאיבים, הגוף הפיזי דואב וסובל, והסבל מתבטא בכאבים פיזיים חזקים. כאבים אלה ניכרים במיגרנות חזקות, במיחושים ללא הסבר פתולוגי, בכאבי גב, בפיברומיאלגיה, בטינטון ובעוד אין־סוף חוליים. תהליכי הגוף מרפאים את הטראומות הנפשיות ואת כל הזיכרונות הקשים והמכאיבים בכל רובדי הגוף וכפועל יוצא מקילים על ההתמודדות שלנו עם הבעיות הפיזיות, מטפלים בהן ומשחררים אותן. 

האם תיתנו לשינוי להתחולל בגופכם?

 

תסכימו לריפוי מפליא של הגוף? 

אל תתנו לכאבים, לפחדים, למתחים ולקשיים להישאר בגוף שלכם. שחררו אותם החוצה והניחו לתהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף לשנות את חייכם לטובה; אל תוותרו על ההזדמנות לתהליך טיפולי מדהים שמחולל בגוף שינויים מידיים ומניע במהירות תהליכי הבראה, ריפוי, שיקום והחלמה; אל תמנעו מעצמכם את תחושת ההקלה המדהימה ואת והשחרור שניכרים בתוך פרק זמן קצר מאוד; אל תתנו לגופכם לשכוח את יכולות הריפוי הטבעיות והמופלאות הטמונות בו. הגוף שלכם כבר יודע מה הוא צריך. ואתם? 

תנו לי לעזור לגוף שלכם להיזכר ביכולות הריפוי המופלאות שלו. 

דברו איתי עוד היום ונשַלֵח את הכאב לחופשי. 

 

עשו את הצעד הראשון לשינוי בחיים שלכם
השאירו פרטים ואחזור בהקדם

תוכן עניינים

תפריט נגישות

שחרור מהיר מטראומה וחרדה

עוברים על כולנו ימים רווים בעומס רגשי, חרדות, פחדים וטראומה.

לא משנה מה הקושי שאתם חווים – אני כאן כדי לעזור לכם לשחרר את העומס הרגשי

השאירו פרטים בטופס ואחזור בהקדם