אימון NLP – כך תייצרו שינוי אמיתי בחייכם

אימון NLP

רוצים להפסיק לחלום ולהתחיל לחיות? רוצים לחולל שינוי אמיתי בחייכם? רוצים לממש את הפוטנציאל שגלום בכם ולהגשים חלומות? מה דעתכם לנסות לתהליך אימון בשיטת NLP? למה? כי כשאימון אישי ושיטת NLP משתלבים, השינוי הוא רק עניין של זמן. מה זה אימון NLP? אימון NLP הוא תהליך אישי ממוקד שנעשה בהנחיית מאמן מוסמך שמשתמש בשיטת NLP כדי לעזור למתאמן לשנות דפוסי חשיבה והתנהגות ולחולל שינויים רבי־עצמה בחייו.

NLP – תכנות נירו־לשוני – הוא שיטה לשינוי השיח הפנימי, האישי והעצמי והחלפתו בשיח חיובי, מעצים ופורה. הניסיון מלמד ששינוי השיח הפנימי משנה את עולמו החיצוני של המתאמן ללא הכר ומסייע לו להתנהל בבטחה ובהצלחה. רוצים לגלות את הפוטנציאל שלכם? בואו לגלות את פלאי ה־NLP בתהליך אימון מעצים. השינוי האמיתי נמצא בהישג ידיכם.

 

מהו אימון NLP?

אימון NLP רותם את עקרונות ה־NLP לתהליך אישי מקיף אך ממוקד, יעיל ומשנה חיים. שיטת NLP משתמשת בטכניקות של שפה ותקשורת כדי להמיר תכנות מוחי שלילי לתכנות חיובי ולעזור לאנשים להתגבר על מכשולים אישיים, זוגיים ומקצועיים ולהצליח בחייהם. השיטה מלמדת אנשים להבין את עצמם ואת האחרים, לשנות דפוסי חשיבה והתנהגות ולפעול להגשמת חלומות.

עקרונות ה־NLP מראים לנו שהמחשבות שלנו, הדעות שלנו, הרעיונות שלנו וגם השיח הפנימי והחיצוני שלנו משפיעים עלינו, מעצבים את הדפוסים שלנו ומגדירים את חיינו. הם עוזרים לנו להתגבר על אמונות מגבילות, על עכבות, על רגשות שליליים ועל דפוסי חשיבה לא מועילים. תהליך האימון נעזר בעקרונות הללו ומלמד את המתאמן למקד את נקודות המבט בהיבטים החיוביים של החיים ולהעצים אותם. אימון NLP הוא כלי רב־עוצמה לזיהוי פוטנציאל אישי ולמימושו. והוא עובד!

 

מה בין אימון אישי ובין NLP?

שיטת NLP עוזרת לאנשים להתגבר על חסמים בחייהם ולהגשים את הפוטנציאל שלהם. אם היא משתלבת בתהליך של אימון אישי, היא מייעלת אותו ומעשירה אותו. מאמן NLP יכול ללמד את המתאמן טכניקות לביטול תכנות מוחי שלילי ולתכנות מחודש אישי־חיובי. ביטול התכנות השלילי מסיר מייד אמונות מעכבות ומבטל התנהגויות מגבילות. התכנות המחודש החיובי מעצים את המתאמן, מגביר את הרגשות החיוביים שלו כלפי עצמו, עוזר לו לפתח חשיבה חיובית ולשמר אותה ומשנה לחלוטין את תפיסת עולמו.

בתהליך אימון NLP משנים דפוסי חשיבה, מתגברים על פחדים ועל ספקות, מבטלים כל ניצוץ לשיח עצמי שלילי ומחליפים אותו בשיח עצמי חיובי, מרומם, מכיל ותומך ומשנים דפוסי התנהגות. השינוי המובהק הזה סולל את הדרך לשיפור הקשרים הבין־אישיים, לשיקום מערכות יחסים, לקשירת קשרים אישיים חדשים ולקידום אישי. אימון NLP הוא דרך נפלאה לחולל שינוי אמיתי ומהותי בחיים, להשיג מטרות אישיות ומקצועיות ולהגשים חלומות. הוא מלמד כל אחד מאיתנו שהפוטנציאל שלנו כבר גלום בנו. וכל מה שאנחנו צריכים לעשות, הוא לזהות אותו, ללמוד איך להשתמש בו ולממש אותו.

 

אימון NLP – למי זה מתאים?

אם תשאלו כל מאמן או מאמנת NLP למי מתאים אימון NLP, התשובה תמיד תהיה חד־משמעית. אימון NLP מתאים לכל מי שרוצה לשפר את חייו מן הקצה אל הקצה. בין שאתם מתמודדים עם חרדות, פחדים, ספקות עצמיים או חוסר ביטחון והערכה עצמיים, ובין שאתם לא מצליחים לתקשר עם חברים, בני זוג, בני משפחה או עמיתים, אימון NLP יכול לעזור לכם לזהות את שורשי הבעיה ולהתגבר עליה.

במרבית המקרים שורשי הבעיה הם אמונות מגבילות שהוטמעו בנו בגיל צעיר מאוד. האמונות המגבילות הללו הן תכנות מוחי שלילי שיש להמיר לתכנות מוחי חיובי. אף על פי שזה נשמע מורכב ומסובך, זה ממש לא. למען האמת, אין דבר פשוט וקל מזה. ואם נהיה כנים – מי מאיתנו לא זקוק לזה? ולכן, אם אתם רוצים לשפר את חייכם, כדאי לכם לשנות את השיח הפנימי שלכם. אתם תידהמו מהשינויים המהירים שיתחוללו בחייכם.

אז למי מתאים אימון NLP? לכולם! לכל מי שמאס בשיח הפנימי השלילי, ההרסני והמעכב, ולכל מי שמבין שכדי לשנות את המציאות החיצונית לטובה יש לשנות את המציאות הפנימית לטובה. וכדי לעשות זאת אין דרך טובה יותר מתהליך אימון אישי שמתבסס על עקרונות ה־NLP.

 

מה קורה בתהליך אימוני?

תהליך האימון כולל סדרה של פגישות אישיות עם מאמן מיומן שמשתמש בעקרונות ה־NLP כדי להשיג את מטרות האימון. במפגשי האימון המתאמן לומד טכניקות לשינוי מחשבות שליליות, רגשות הרסניים ודפוסי התנהגות בעייתיים; הוא לומד איך להשתמש בשפה כדי לתכנת מחדש את תת־המודע שלו. הוא עושה זאת באמצעות שימוש במילים מדויקות, הצהרות חיוביות ועוד; הוא מקבל כלים בתחומים שונים לרבות:

  • הגדרת יעדים ברורים וברי־השגה שחיוניים להצלחה האישית בכל היבט. המתאמן מגבש את המטרות שלו וחותר להשגתן ביעילות ובשיטתיות.
  • טיפול בציר זמן – טכניקה טיפולית הבוחנת את חוויות העבר, משנה את האסוציאציות הרגשיות הנלוות להן ומשחררת את הרגשות השליליים העוטפים אותן.
  • עיגון – יצירת טריגר פיזי או רגשי, ראייתי או שמיעתי שמשחרר רגשות חיוביים. המתאמן לומד איך לעגן טריגרים חיוביים במודעותו ולמצוא את דרכו אליהם בקלות.
  • רה-מסגור (FRAMING-RE) – בחינת נקודת המבט השלילית ואימוץ נקודת מבט תומכת.

 

NLP אימון אישי הוא תהליך עוצמתי ומעצים שעוזר למתאמן לשנות את הלך הרוח שלו, לחולל שינויים בחייו וליצור את המציאות הרצויה לו. רוצים להעצים את חייכם? אתם מוזמנים להגיע לפגישת אימון בקליניקה ולהתנסות בתהליך משנה חיים.

 

כמה זמן נמשך אימון NLP?

לא פשוט לתחום תהליך של אימון NLP במסגרת של זמן. לכל מתאמן יש קצב משלו, וכל מתאמן זקוק לתהליכים שונים, לדגשים אחרים ולטכניקות נפרדות. יש מתאמנים שמסתפקים באימון ממוקד של חודש או חודשיים, ולעיתים פרק זמן קצר יותר מכך, ויש מתאמנים שזקוקים לליווי קצת יותר ארוך.

אימון NLP הוא תהליך אישי ויש להניח לו להתפתח בטבעיות ולהגיע לידי מיצוי ברגע המתאים. רוצים להתרשם מהתהליך הייחודי הזה? אפשרו לעצמכם הזדמנות לחיים טובים יותר, קלים יותר, ומוצלחים יותר. זה בהישג ידיכם. דברו איתי, אני כאן בשבילכם.

עשו את הצעד הראשון לשינוי בחיים שלכם
השאירו פרטים ואחזור בהקדם

תוכן עניינים

תפריט נגישות

שחרור מהיר מטראומה וחרדה

עוברים על כולנו ימים רווים בעומס רגשי, חרדות, פחדים וטראומה.

לא משנה מה הקושי שאתם חווים – אני כאן כדי לעזור לכם לשחרר את העומס הרגשי

השאירו פרטים בטופס ואחזור בהקדם